Mobil Ödemeyle İddaa Oyna

Kolay gelsin diyorum herkese ve yazıma herkese merhaba diyerek başlıyorum. Şu sıralar farkındayım, çok kötü günler geçiriyoruz ulus olarak ancak ne olursa olsun biz çalışmaktan vazgeçmemeliyiz. Bunun bilincinde hareket ediyoruz ve bundan böyle mobil ödemeyle iddaa oynayabileceğinizi buradan duyurmak istiyoruz. Aslında çokça konu edilen bir yazı dizisi bu. Bakıyorum da şöyle genel olarak herkes yazmış bu makaleleri. Ama bazı şeyleri eksik söylemişler. İddaa oynamak o kadar basit bir şey değil ki sadece telefondan ödeme yapıp hemen oynayalım. Hadi diyelim ki yatırdık bu miktarları, peki sonrasında neler yapacağız? Bunun hakkında bilgisi olan var mı? Yani öylesine elimizi kolumuzu sallayarak kupon mu yapmalıyız yoksa iyi bir incelemeden sonra kendimize güzel bir analiz yapıp öyle mi hareket etmeliyiz? Sizce hangisi? Bence telefondan mobil olarak ödeme yapsak da ve üstüne üstlük mobil iddaa oynasak da hiç kimse tam olarak ne yapılacağını bilmiyor. İşte ben bunu burada açıklamak istiyorum. İskele babası gibi durup sadece buyurun iddaa oynayabileceğiniz siteler deyip kenara çekilmem. Sonuna kadar arkanızdayım.

Mobil Ödeme İddaa, Mobil Ödemeli İddaa Siteleri, Mobil Ödemeyle İddaa, Faturalı Hatlardan Mobil Ödeme İddaa

Herkes faturalı veya faturasız hatlar kullanıyor. Faturalı hatlardan mobil ödemeyle iddaa oynamak isteyen arkdaşlarımızın daha fazla olması bana gayet normal geliyor. Zaten aylık sabit faturaları var ve onların bakiyelerinde düşüşler olması çok da anlamsız olmuyor iddaa için. Şöyle düşünün, Vodafone, Avea veya Turkcell hattı olanlar zaten belirli bir fiyat ödemesinde bulunuyor aylık olarak. Eğer ki sistem mümkünse anında para yatırma işlemlerini yaparak açtıkları iddaa sitelerindeki hesaplarında aktiviteye başlayabiliyorlar. Bu ne demek oluyor? Örneğin telefonunuzdan giriş yapıp handikap iddaa oynayacaksınız. Bu arada size hazır handikap demişken çok beğendiğim bir siteyi de sunmak istiyorum. Eğer ki aklınızda handikap ile ilgili sorunlar varsa http://www.iddaahandikap.com/ sitesine giderek çok daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz. Ben çoğu zaman buraya geri dönerek bilgi alıyorum. Çok da güzel oluyor. Sahi nerede kalmıştık. Mobil iddaa siteleri ile hem kolay bir şekilde ödeme yapabilir hem de dilediğiniz her yerde canlı maç izleme keyfini de cebinize alarak her türlü kupon yapma, para çekme vs. gibi işlemlerinizi sorunsuzca halledebilirsiniz.

Bazı siteler mobil ödeme kabul edip ya banka havalesi ile veyahut online ön ödemeli kartlara aktardıkları miktarlar ile bir çok kişiye olanak sağlıyorlar. Ancak ne kadar güvenilirler onun hakkında tam bir şey söylemek istemiyorum. Mobil ödemeli iddaa siteleri diye arayanlar için de hemen belirtmek isterim. Lütfen dikkatli davranarak hattınızdaki miktarları nakte çevirin. Hatta imkanınız varsa bence sadece normal ödemeleri seçin. Ancak şu da var, aklınızda sadece mobil ödemeyle iddaa oynamak varsa yine sizler için vermiş olduğumuz sitelere gelebilir ve buradaki canlı yardım/destek hattındaki kişilerle konuşup çok daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Eminim ki çok daha faydalı bir çözüme kavuşturacaksınız bu mobil ödemeli iddaa oyununu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir